KERESÉS

Keresett riportalany: Kocsis Árpád főszervező, Balaton Szupermaraton

Találatok száma: 7

2017.03.26   X. Balaton Szupermaraton

Négy nap, valamivel több mint 190 megtett kilóméter, és 2400 lelkes résztvevő, ez jellemezte a X. Balaton Szupermaratont. Az évek folyamán egyre nőttek a választható betétszámok, de a fő attrakció továbbra is a négy napos tókerülő verseny volt.

2014.03.23   7. Balaton Szupermaraton

Az elmúlt évekhez képest ez alkalommal kegyes volt az időjárás a 7. Balaton Szupermaraton résztvevőihez. A szinte nyárias meleg nagyon sokaknak meghozta a kedvét a mozgáshoz, így nem csoda, hogy rekord nevezés született a versenyen.

2013.03.24   6. Balaton Szupermaraton

15 országból több mint 1100 indultak a 6. Balaton Szupermaratonon. A négynapos verseny rajtjára Siófokon került sor a záró napon a résztvevők a balatonfüredi Tagore sétányról vágtak neki az utolsó 51 kilométernek.

2012.03.18   5. Balaton Szupermaraton

Rekordszámú nevezővel indult az 5.Balaton Szupermaraton.Az utolsó Balatonfüred Siófok szakaszra vasárnap délelőtt került sor.

2011.03.20   4. Balaton Szupermaraton

Negyedik alkalommal rendezték meg a hétvégén a Balaton Szupermaratont.Ez alkalommal rekordszámú nevező közel 900 fő vett részt a versenyen.

2010.03.21   3. Balaton Szupermaraton

Harmadik alkalommal rendeztek szuper maratont, ahol idén már 12 ország futói kerülték meg a Balatont. A versenyzők között egyre több helyi sportoló vág neki a több mint 200 km-es távnak.

2009.03.22   Balaton Szupermaraton

Második alkalommal rendezték meg a Balaton Szupermaratont. A mezőny Siófokról indult és megkerülve a Balatont, 4 nap elteltével érkezett vissza. A versenyen ezúttal nem volt füredi futó.

Minden jog fenntartva.  Copyright © 2005-2024 Füred Stúdió Televíziós Kft.  |  Moderálási alapelveink  |  Adatkezelési elveink  |  Developed & Designed by GEKKOSOFT