KERESÉS

Keresett riportalany: Sipos István versenyigazgató

Találatok száma: 5

2017.05.10   6 napos ultramaraton a füredi kempingben

Svéd győzelem született a 7. füredi ultramaraton versenyen. A második és harmadik helyen magyar illetve francia befutó végzett. Az esemény nemzetközi jellegét mutatja, hogy az első hat helyen hat különböző nemzet sportolói képviselték hazájukat.

2016.05.10   6 napos ultramaraton a balatonfüredi kempingben

Hatodik alkalommal köröztek a balatonfüredi kempingben az ultramaraton résztvevői. A 900 méteres körpályán mindenki úgy osztotta be az erejét ahogy szerette, a cél nyilván az volt, hogy a futó minél többet legyen a pályán. A hat napos verseny óriási akaratot és kitartást igényel.

2014.05.10   EMU-UNIX hatnapos és 48 órás ultramaraton futóverseny

Akárcsak az elmúlt években idén is a balatonfüredi kemping területén rendezték meg az EMU-UNIX hatnapos és 48 órás nemzetközi ultramaraton futóversenyét. A részvevők szerint az ideális környezet és rendezés nagyban hozzájárult ahhoz, hogy ez alkalommal új pályacsúcs is született.

2013.05.08   6 napos futás- Ultramaraton a Kempingben

A barátságtalan időjárás ellenére nagyszerű eredmények születtek az idei 6 napos futóversenyen, melyet ismét a füredi kempingben rendeztek.Sokan megdöntötték egyéni csúcsukat, de új magyar, sőt világrekord is született. A díjátadó ünnepségen dr. Bóka István polgármester azt mondta, hogy jövőre is visszavárják a városba a versenyt és a kiváló sportolókat.

2012.05.09   Ultramaraton Füreden

A világ legjobb ultramaraton futói látogattak el Balatonfüredre ahol 48 órás és 6 napos versenyt rendeztek. A 47 induló összteljesítménye 26842 km volt.

Minden jog fenntartva.  Copyright © 2005-2024 Füred Stúdió Televíziós Kft.  |  Moderálási alapelveink  |  Adatkezelési elveink  |  Developed & Designed by GEKKOSOFT