MecenatúraMecenatúraBalatonfüred város honlapjaFüred TV a Facebookon!

Nyílt judoverseny Füreden

2009.05.12. 11:01 • Május 26-án kedden az esti órákban Nyílt Judoversenynek ad otthont az Eötvös Általános Iskola tornaterme. A III. Bushido Kupa elnevezésű judoversenyre meghívást kaptak a környező városok sportolói is elsősorban veszprémi és zirci gyerekek.

A versenyen már 5 éves kortól lesz lehetőség a megmérettetésre, ami azt jelenti, hogy az óvodások is bátran indulhatnak. A verseny célja a játékos vetélkedésen keresztül kedvet csinálni a rendszeres mozgáshoz és versenyzéshez. Több városi vállalkozás is támogatásával segítette a megrendezést, ami első lépés afelé, hogy a közeljövőben országos illetve nemzetközi szintű versenynek is otthont adjon Balatonfüred.