KERESÉS

Keresett riportalany: Róka Gábor szakosztályvezető, BSC

Találatok száma: 8

2017.06.09   Újból az NB I/B-ben a füredi sakkcsapat

Egy év kihagyás után visszajutott az NB I/B-s bajnokságba Balatonfüred sakkcsapata. A szezon elején meghatározott célkitűzés ezzel teljesült, az őszi kezdést követően újból nehéz mérkőzések várnak az együttesre a Balaton Szabadidő Központban. A mindent eldöntő két utolsó találkozóról Róka Gábor szakosztályvezetőt kérdeztük.

2016.09.10   Évadnyitó füredi sakkozóknál

Nehéz éven vannak túl a balatonfüredi sakkozók. Az elmúlt szezonban a lényegesen megerősödött NB I B-ben induló csapat nem tudta kiverekedni magának a bent maradást, így ebben az évben újból az NB II-es bajnokságban ülnek majd asztalhoz a füredi sportolók.

2015.09.26   Készülnek a szezonra a BSC sakkozói

Továbbra is az NB/I-B-ben szerepelnek a balatonfüredi sakkozók. Az elmúlt szezonban teljesítették célkitűzésüket, és a megerősődött mezőnyben továbbra is a bentmaradás kivívása lesz a feladatuk.

2014.08.30   Készülnek az NB I/B-re a balatonfüredi sakkozók

Három új igazolással készülnek az őszi szezonra a balatonfüredi sakkozók. A csapatot az NB I/B nyugati csoportjába osztották, a bajnokság várhatóan október közepén indul.

2010.08.28   Éremosztó a sakkozóknál

Magabiztosan 99 pontot szerezve nyerte az NBII-es bajnokságot Balatonfüred sakkcsapata,így 6 év után ősztől az NBI-B-ben szerepelhet.A szombati ünnepségen került sor az aranyérmek átadására.

2010.02.28   BSC-Győr - sakk

Hazai mérkőzéssel folytatta szereplését NB-II-es sakkcsapatunk. Az első hely sorsát is eldöntő találkozón a BSC ellenfele a második helyen álló Győri Elektromos volt.

2009.04.19   Negyedik hely a második osztályban

A vasárnapi találkozóval befejeződött az NB-II-es sakkbajnokság. A BSC számára a tavalyi dobogós helyezés megszerzése volt a cél.

2004.04.04   23. Tavaszi Sakk Kupa

Hatvanhatan neveztek a 23. Tavaszi Sakk Kupára és külön öröm, hogy a rendezvény híre eljutott a környező településekre is. A nagy létszám még a rendezőket is meglepte, a tartalék sakk készletekre is szükség volt.

Minden jog fenntartva.  Copyright © 2005-2024 Füred Stúdió Televíziós Kft.  |  Moderálási alapelveink  |  Adatkezelési elveink  |  Developed & Designed by GEKKOSOFT